Úvod Artemis Terra Kontakt
Psi Kočky Hlodavci a drobní savci Koně Ptactvo Obchodní podmínky
Hledání


Akce

Ganule pro psy

Dobroty pro psy

Potřeby pro psy

Vitamíny pro psy

Váš košík
Chovatelske potreby Artemis terra Zkuste Firefox!
Pokuď se Vám neozveme do 24 hodin od odeslání objednávky, prosím kontaktujte nás na našem emailu artemisterra@seznam.cz. Děkujeme.
 
Péče o zuby pro psy


PlaqueOff
PlaqueOff Výhradně přírodní produkt. Obsahuje typ mořských řas, u kterých byly prokázány speciální blahodárné účinky pro zdraví zubů a dásní. Je k dispozici ve formě sypkého prášku.
40 g - 450,- Kč ks
180 g - 1.150,- Kč ks

Beaphar zubní pasta + oboustranný kartáček
Beaphar zubní pasta + oboustranný kartáček Kompletní ústní hygiena pro psy. Zubní pasta s oboustraným kartáčkem. Zuby je třeba důkladně čistit 2x až 3x týdně, při nepříjemném ústním zápachu nebo při větší spotřebě sladkostí je zuby třeba čistit denně.
Množství: 100 g.
180,- Kč ks

Beaphar zubní gel
Beaphar zubní gel Gel pro kompletní zubní hygienu bez kartáčku. Gel působí v místech, kde se vytváří nebezpečný zubní plak, čistí a chrání zuby působením propolisu.
Množství: 100 g.
160,- Kč ks

Beaphar zubní pasta
Beaphar zubní pasta Zuby je třeba důkladně čistit 2x až 3x týdně, při nepříjemném ústním zápachu, při větší spotřebě sladkostí je zuby třeba čistit denně.
Množství: 100 g.
130,- Kč ks

Beaphar zubní sprey
Beaphar zubní sprey Přípravek k důkladné ochraně ústní dutiny v rozprašovači.
Množství: 100 ml.
165,- Kč ks

Beaphar žvýkací tablety
Beaphar žvýkací tablety Žvýkací tablety s chlorofylem absorbující nepříjemné ústní pachy, s desinfekčními účinky, zabraňující nadměrnému slintání.
Množství: 14 tablet.
135,- Kč ks

Kartáček prstový 2 ks
Kartáček prstový 2 ks Zubní kartáček pro psy na prst. 2 ks v balení. Zuby je třeba důkladně čistit 2x až 3x týdně, při nepříjemném ústním zápachu nebo při větší spotřebě sladkostí je zuby třeba čistit denně.
2 ks - 45,- Kč ks

Kartáček prstový CET
Kartáček prstový CET Kartáček pro psy - na prst. S brožurkou o správném čištění zubů. Doporučujeme používat s enzymatickou pastou C.E.T.
65,- Kč ks

Kartáček oboustranný CET
Kartáček oboustranný CET Kartáček pro psy - oboustranný. S brožurkou o správném čištění zubů. Doporučujeme používat s enzymatickou pastou C.E.T.
95,- Kč ks

Zubní pasta drůbeží CET
Zubní pasta drůbeží CET CET enzymatická zubní pasta pro psy a kočky. Pasta od společnosti Virbac. Drůbeží příchuť. Odstraňuje plak, redukuje tvorbu zubního kamene, snižuje zápach z tlamy.
Množství: 70g
180,- Kč ks

Zubní pasta drůbeží CET + kartáčky
Zubní pasta drůbeží CET + kartáčky Sada zubní péče pro psy obsahující enzymatickou zubní pastu 70 g, 1 prstový a 1 oboustranný zubní kartáček. CET enzymatická zubní pasta pro psy a kočky. Pasta od společnosti Virbac. Drůbeží příchuť. Odstraňuje plak, redukuje tvorbu zubního kamene, snižuje zápach z tlamy.
Množství: 70g
340,- Kč ks

Zubní enzymatické plátky CET
Zubní enzymatické plátky CET Enzymatické plátky s dlouhodobým účinkem. C.E.T. plátky kombinují mechanický čistící účinek s účinkem speciálního systému C.E.T. Při žvýkání plátků se do slin psa uvolňují složky, které pomáhají vlastnímu ochrannému systému těla udržovat ústní hygienu.
Množství: 15 plátků v balení
120 g - 195,- Kč ks
187 g - 220,- Kč ks
285 g - 265,- Kč ks

Zubní gel Orozyme 70 g
Zubní gel Orozyme Zubní gel pro psy i kočky, rozrušuje existující zubní povlak a zabraňuje množení bakterií, které ho vytváří. Obsahuje patentované enzymatické složky, které čistí a chrání zároveň. Zaručuje ochranu proti bakteriím způsobující zápach z dutiny ústní, vytváření plaku a zubního kamene. Vyrobeno z hypoalergenních surovin, vhodných i pro psy trpící diabetes. V balení je aplikační nástavec, který usnadňuje aplikaci gelu, není nutno používat zubní kartáček.
190,- Kč ks

Zubní enzymatické plátky Orozyme M-L
Zubní enzymatické plátky Orozyme Orozyme žvýkací plátky z kolagenu. Díky přítomnosti enzymů a intenzivnímu mechanickému čistícímu efektu dochází žvýkáním plátků k odstranění zubního plaku a udržování zubní hygieny. Plátky obsahují patentované enzymatické složky, které čistí a chrání zároveň.
240,- Kč ks

Stomaclean ústní sprey - pro psy
Stomaclean ústní sprey Přípravek omezuje tvorbu zubního kamene, plaku i zubního kazu, pomáhá odstranit již vytvořený zubní kámen, prodlužuje efekt odstranění zubního kamene, vykazuje dezinfekční, hojivý a regenerační účinek na dásně a další měkké části v dutině ústní.
95,- Kč ks

Created by Jindřich Nečas, W3C HTML 4.01 valid.