Úvod Parfémy Artemis Terra Kontakt
Psi Kočky Hlodavci a drobní savci Koně Ptactvo Obchodní podmínky
Hledání


Akce

Ganule pro psy

Dobroty pro psy

Potřeby pro psy

Vitamíny pro psy

Váš košík
Chovatelske potreby Artemis terra Zkuste Firefox!
 
Vitamíny Aptus


Aptus Aptobalance powd 140 g                                             úpravu funkce střevní mikroflóry
aptus Doplňkové krmivo určené pro úpravu funkce střevní mikroflóry obsahující laktobacily. Přípravek Aptobalance se podává psům a kočkám při střevních obtížích způsobených změnami v krmení, během odstavu, během léčby antibiotiky (obnova bakteriální mikroflóry ve střevech) a během cestování se psy a kočkami. U psů se podávají 1-3 čajové lžičky, u koček 0,5-1 čajová lžička na den po dobu 2-5 dnů.
140 g - 245,- Kč ks

Aptus Attapectin 30tbl                                                                   dočasné trávicí potíže
aptus Minerální přípravek pro psy a kočky postižené dočasnými trávicími potížemi (akutní průjem). Účinnými látkami přípravku Attapectin jsou attapulgit a pektin, které chrání stěny trávicího systému, vážou na sebe bakteriální toxiny a produkty střevní fermentace a transportují je skrze trávicí trakt.
30 tbl. - 245,- Kč ks

Aptus AptoFlex 500 ml
chondrocan Chondroprotektivum nové generace, sestavené na základě poznatků moderní medicíny. Obsahuje kombinaci všech tradičních chondroprotektivních látek navíc s vysoce účinnou kyselinou hyaluronovou.
Složení: kyselina hyaluronová, glukosamin sulfát, chondroitin sulfát, MSM, hydrolyzovaný kolagen
15 - 35 kg: 10 ml, nad 35 kg: 20 ml
500 ml - 650,- Kč ks

Aptus Nutrisal powd 180g                       pro udržování rovnováhy tekutin v organismu
aptus Směs doplňkového krmiva rozpustná ve vodě, určená pro udržování rovnováhy tekutin v organismu psů a koček. Používán pro obnovení normálního stavu hydratace a nedostatku elektrolytů u psů a koček, např. ve spojení s onemocněními střev. Jestliže pes nebo kočka trpí průjmem, ztrácí velká množství tekutin, a u zvířete může nastat dehydratace. V tomto případě potřebuje zvíře dodávat k pitné vodě také elektrolyty, které jsou obsaženy v optimálních množstvích v přípravku Nutrisal.
180 g. - 220,- Kč ks

Aptus Biorion 60 tbl                                                                              srst a drápy
aptus Doplňkové krmivo pro psy a kočky, určené k péči o srst a podpoře růstu srsti a drápů. Biorion je podáván psům a kočkám s účelem zajistit a zlepšit růst a správnou funkci kůže, srsti a drápů. Příznaky nedostatku biotinu zahrnují např. suchou srst, její nezdravý vzhled, nedostatek pigmentu, ztrátu srsti, suchou a šupinatící kůži, a lámavé a odlupující se drápy.
60 tbl. - 245,- Kč ks

Aptus Eforion                                                                                         srst a drápy
aptus Doplňkové krmivo pro psy a kočky, obsahující esenciální mastné kyseliny, podporující zdraví kůže, srsti a drápů. Eforion forte kapsle obsahují omega-3 a omega-6 mastné kyseliny ve vhodných poměrech pro zvířata. Mastné kyseliny jsou součástí imunitního systému psa. Ovlivňují produkci protizánětlivých prostaglandinů a leukotrienů. Mastné kyseliny poskytují také ochranu před endotoxiny. U psů a koček je nejvýraznějším příznakem nedostatku mastných kyselin narušená funkce kůže.
60 tbl. - 480,- Kč ks
200 ml. - 470,- Kč ks

Aptus Multidog 150 tbl                                                                   vitaminy a mikroprvky
aptus Doplněk stravy pro dospělé psy obsahující vitaminy a mikroprvky. Obsahují esenciální vitaminy a mikroprvky a zlepšují celkovou kondici psa. Vitamin A je nezbytný pro správnou funkci očí, kůže a sliznic. Vitaminy skupiny B jsou nutné pro správnou funkci kůže, sliznic a nervového systému. Karnitin je třeba ke správnému fungování srdce a jater, taurin pro správnou funkci srdce. Vitamin E funguje v těle jako významný antioxidant. Vitamin D je nezbytný pro správnou funkci kostry.
150 tbl. - 230,- Kč ks
180 g. - 220,- Kč ks

Created by Jindřich Nečas, W3C HTML 4.01 valid.