Úvod Artemis Terra Kontakt
Psi Kočky Hlodavci a drobní savci Koně Ptactvo Obchodní podmínky
Hledání


Akce

Ganule pro psy

Dobroty pro psy

Potřeby pro psy

Vitamíny pro psy

Váš košík
Chovatelske potreby Artemis terra Zkuste Firefox!
Pokuď se Vám neozveme do 24 hodin od odeslání objednávky, prosím kontaktujte nás na našem emailu artemisterra@seznam.cz. Děkujeme.
 
Vitamíny


Kronch Lososový olej                                                                   srst, klouby, imunita
Lososový olej Pro psy se suchou kůží, svěděním kůže a matnou srstí. Lososový olej je bohatý na EPA (kyselinu eikosopentenovou) a DHA (kyselinu dokosahexanovou), což jsou hlavní mastné kyseliny Omega-3. Může snížit výskyt rakoviny. Prospívá srdci a oběhovému systému. Pomáhá při přirozeném pohybu kloubů.
250 ml - 330,- Kč ks
500 ml - 550,- Kč ks
1.000 ml - 800,- Kč ks
2.500 ml - 1.570,- Kč ks

100% lososový olej pro psy                                                        srst, klouby, imunita
lososový olej 100% Lososový olej je čistý přírodní produkt, zlepšuje kondici kůže a srsti, působí proti ztrátě srsti a jeho používání je vhodné při výměně srsti. Zmírňuje také následky zánětů kůže.
250 ml - 215,- Kč ks

SanGrim Champion PL pro psy a kočky            srst, imunita, únava, stres, rekonvalescence
sangrim Pro rychlé přelínání, obrůstem husté, lesklé srsti bez výskytu plísňových onemocnění. Pravidelné užívání zvyšuje obranyschopnost a posiluje základní životní funkce organizmu. Odstraňuje únavu a vyčerpanost. Pozitivně působí při zvýšené zátěži organismu, zmírňuje negativní projevy stresu. Příznivě ovlivňuje průběh nemoci a období rekonvalescence.
20 ml - 215,- Kč ks

Kronch Pemmican                                                                                               zátěž
Pemmican Kronch Pemmican obsahuje 58.5% tuku z lososa, rybí moučky, ječmenu, kukuřice, pivovarských kvasnic, četné vitaminy a minerály. Je to velice silný zdroj kalorií, který obsahuje přibližně 6000 kcal v jednom kilogramu nebo 2400 kcal v jedné kostce.
Kronch Pemmikan je ideálním doplňkem stravy u těžce pracujících psů a zvířata trpící na podvýživu.
400 g - 140,- Kč ks

PHYTOVET - COOL DOWN                                                        Zklidňující bylinný přípravek
phytovet Bylinný zklidňující prostředek vhodný pro psy, kteří mají všeobecně potíže s bujným temperamentem, podrážděností, bojácností, nervozitou, neklidem při cestování či trpí nedostatkem pohybu. Nevyvolává ospalost, únavu ani jiné vedlejší účinky, ale působí jemným způsobem příznivě na nervovou soustavu vašeho pejska. Může být pomocí pro psy trpící epilepsií.
Složení: kozlík, gotu cola, meduňka, chmel, třezalka, heřmánek, hloh, sléz
dávkování: do 10 kg 3g denně, 21 - 35 kg 6g denně
250 g. - 290,- Kč ks
500 g. - 480,- Kč ks

PHYTOVET - DOG DETOXICATION CURE                                  Detoxikační bylinný přípravek
phytovet Směs léčivých rostlin podporující funkci jater, ledvin a močových cest, orgánů vylučujících škodlivé  látky z organismu.  Podporuje odvod škodlivých látek z organismu zvířete. Zvyšuje celkovou odolnost organismu vůči infekčním onemocněním. Vhodné po prodělání otravy, po léčbě syntetickými preparáty, či po zákrocích při  kterých byla užita narkóza.
Složení: chlorella, měsíček, fazol, přeslička, řebříček, lékořice, heřmánek, kopřiva, máta, ostropestřec, smetánka
dávkování: do 10 kg 3g denně, 21 - 35 kg 6g denně
250 g. - 290,- Kč ks
500 g. - 480,- Kč ks

PHYTOVET - DIGESTIVE MIX                       Bylinný přípravek pro zdravé trávící ústrojí
phytovet Vytvořena pro všeobecnou  podporu a optimalizaci funkcí trávícího traktu. Předchází zánětům trávícího traktu a  působí jako detoxikant. Ochraňuje sliznice střev a žaludku, zmírňuje nadýmání  a napomáhá lepšímu zužitkování obsahových látek krmiva při trávení. Obzvláště vhodné při nechutenství, v průběhu onemocnění a při rekonvalescenci , nebo při přechodu na jiný druh krmiva.
Složení: máta, přeslička, ostropestřec, chlorella, kopřiva, řebříček, lékořice, fazol, heřmánek, smetánka, měsíček
dávkování: do 10 kg 3g denně, 21 - 35 kg 6g denně
250 g. - 290,- Kč ks
500 g. - 480,- Kč ks

PHYTOVET - MOBILITY                       Bylinný přípravek posilující pohybový aparát
phytovet Přípravek aktivně podporující celkový dobrý zdravotní stav pohybového aparátu vašeho psa. Pravidelné přidávání do krmiva je vhodné zejména při potížích s klouby, vazy, šlachami, nedostatkem kloubního maziva, regeneraci po zranění  a při budování svalové hmoty. Působí protizánětlivě, podporují čištění krve a prokrvení tkání.
Složení: harpagofyt, kotvičník, kostival, ginkgo, pískavice, kopřiva, ostropestřec, řepík, tužebník, mochna, hloh, řebříček, měsíček
dávkování: do 10 kg 3g denně, 21 - 35 kg 6g denně
250 g. - 290,- Kč ks
500 g. - 480,- Kč ks

PHYTOVET - TOP SHINE COAT            Bylinný přípravek pro zdravou kůži a lesklou srst.
phytovet Jeho nasazení je vhodné  při všech kožních potížích (ekzémy, vypadávání srsti, kožní záněty, lupy, různé alergie). Zvyšuje odolnost kůže vůči vnějším vlivům. Podporuje látkovou výměnu. Zlepšuje proces výměny srsti. Posiluje imunitní systém
Složení: zlatobýl, česnek, chaluha, svízel, kopřiva, měsíček, heřmánek, smetánka, sléz
dávkování: do 10 kg 3g denně, 21 - 35 kg 6g denně
250 g. - 290,- Kč ks
500 g. - 480,- Kč ks

PHYTOVET - VITAMINERAL                       Bylinný přípravek - přírodní vitamíny a minerály
phytovet Potravinový doplněk vhodný ke každodennímu přikrmování vašeho psa. Svým složením nabízí  organismu vysoký  obsah přírodních minerálů, vitamínů a stopových prvků, které váš pes potřebuje, aby se udržel ve skvělé formě .
Složení: spirulina, chaluha, kopřiva, česnek, svízel, sporýš, ostropestřec, smetánka, zlatobýl, pelyněk, sléz, měsíček
dávkování: do 10 kg 3g denně, 21 - 35 kg 6g denně
250 g. - 290,- Kč ks
500 g. - 480,- Kč ks

CALO-PET pasta                                                                     rekonvalescence / zátěž
CALO-PET pasta Vysoce kalorické doplňkové krmivo pro psy a kočky s nenasycenými mastnými kyselinami omega-3 a omega-6, aminokyselinou taurin, vitamíny a stopovými prvky.
K odstranění nedostatku ve výživě či při nedostatečném přijmu potravy. Rekonvalescence po nemoci a operaci. Stavy vyčerpanosti. Ke zvýšení výkonnosti.
120 g - 280,- Kč ks

Sanicell                                                                              rekonvalescence / imunita
sanicell Posílení imunity, regenerace jater, ochrana před nádorovým onemocněním.
Sanicell je patentovaná směs inositolu, Ca2+- Mg2+ a IP6 (inositolhexafosfátu), které se ve svém pozitivním účinku vzájemně doplňují. Hlavní význam těchto látek je spatřován v posílení imunity a zvýšení ochrany před nádorovým onemocněním.
1 tableta na 10 kg
60 tbl. - 495,- Kč ks

Biopolym - mořská řasa 100 ml                                                                                srst
Biopolym Biopolym je vhodný pro všechny druhy a kategorie zvířat ke zlepšení trávení, kondice a zdravotního stavu. Současně zlepšuje stravitelnost krmiva a snižuje zápach exkrementů.
Biopolym se přidává denně do krmiva nebo napájecí vody : na 1 kg živé hmotnosti zvířete - 3 až 10 kapek
100 ml - 110,- Kč ks

Aptus Aptobalance powd 180 g                                             úpravu funkce střevní mikroflóry
aptus Doplňkové krmivo určené pro úpravu funkce střevní mikroflóry obsahující laktobacily. Přípravek Aptobalance se podává psům a kočkám při střevních obtížích způsobených změnami v krmení, během odstavu, během léčby antibiotiky (obnova bakteriální mikroflóry ve střevech) a během cestování se psy a kočkami. U psů se podávají 1-3 čajové lžičky, u koček 0,5-1 čajová lžička na den po dobu 2-5 dnů.
140 g - 235,- Kč ks

Aptus Attapectin 30tbl                                                                   dočasné trávicí potíže
aptus Minerální přípravek pro psy a kočky postižené dočasnými trávicími potížemi (akutní průjem). Účinnými látkami přípravku Attapectin jsou attapulgit a pektin, které chrání stěny trávicího systému, vážou na sebe bakteriální toxiny a produkty střevní fermentace a transportují je skrze trávicí trakt.
30 tbl. - 235,- Kč ks

Aptus Nutrisal powd 180g                       pro udržování rovnováhy tekutin v organismu
aptus Směs doplňkového krmiva rozpustná ve vodě, určená pro udržování rovnováhy tekutin v organismu psů a koček. Používán pro obnovení normálního stavu hydratace a nedostatku elektrolytů u psů a koček, např. ve spojení s onemocněními střev. Jestliže pes nebo kočka trpí průjmem, ztrácí velká množství tekutin, a u zvířete může nastat dehydratace. V tomto případě potřebuje zvíře dodávat k pitné vodě také elektrolyty, které jsou obsaženy v optimálních množstvích v přípravku Nutrisal.
180 g. - 210,- Kč ks

Aptus Biorion 60 tbl                                                                              srst a drápy
aptus Doplňkové krmivo pro psy a kočky, určené k péči o srst a podpoře růstu srsti a drápů. Biorion je podáván psům a kočkám s účelem zajistit a zlepšit růst a správnou funkci kůže, srsti a drápů. Příznaky nedostatku biotinu zahrnují např. suchou srst, její nezdravý vzhled, nedostatek pigmentu, ztrátu srsti, suchou a šupinatící kůži, a lámavé a odlupující se drápy.
60 tbl. - 235,- Kč ks

Aptus Eforion forte                                                                                         srst a drápy
aptus Doplňkové krmivo pro psy a kočky, obsahující esenciální mastné kyseliny, podporující zdraví kůže, srsti a drápů. Eforion forte kapsle obsahují omega-3 a omega-6 mastné kyseliny ve vhodných poměrech pro zvířata. Mastné kyseliny jsou součástí imunitního systému psa. Ovlivňují produkci protizánětlivých prostaglandinů a leukotrienů. Mastné kyseliny poskytují také ochranu před endotoxiny. U psů a koček je nejvýraznějším příznakem nedostatku mastných kyselin narušená funkce kůže.
60 tbl. - 450,- Kč ks
200 ml. - 450,- Kč ks

Aptus Multidog 150 tbl                                                                   vitaminy a mikroprvky
aptus Doplněk stravy pro dospělé psy obsahující vitaminy a mikroprvky. Obsahují esenciální vitaminy a mikroprvky a zlepšují celkovou kondici psa. Vitamin A je nezbytný pro správnou funkci očí, kůže a sliznic. Vitaminy skupiny B jsou nutné pro správnou funkci kůže, sliznic a nervového systému. Karnitin je třeba ke správnému fungování srdce a jater, taurin pro správnou funkci srdce. Vitamin E funguje v těle jako významný antioxidant. Vitamin D je nezbytný pro správnou funkci kostry.
150 tbl. - 225,- Kč ks
180 g. - 210,- Kč ks

Glutamax                                                                                         obnova jaterních funkcí
glutamax Hepatoprotektivum pro psy a kočky v tabletkách a chutné pastě. Pomáhá kompletní obnově normálních jaterních funkcí. Přímá ochrana hepatocytů.
30 tbl. - 450,- Kč ks
15 ml - 400,- Kč ks

Fitmin Srst                                                                                        srst / kůže / drápy
Fitmin Srst Přípravek pro podporu kůže, srsti a drápků.
Přípravek Fitmin Srst je sestaven ze sušených sladkých kvasnic, které jsou bohatým zdrojem všech vitamínů B, dále obsahuje biotin, vitamín C, mangan, zinek a měď.
1 g / 5 kg hmotnosti, 1 tableta na 10 kg
125 tablet - 250,- Kč ks
150 g - 140,- Kč ks
350 g - 280,- Kč ks

Fitmin Gastro                                                                                 probiotika / trávení
Fitmin Gastro Přípravek na podporu chuti k jídlu a na podporu trávení.
Fitmin Gastro je proto sestaveno ze sušených pivovarských kvasnic, bylinné směsi, sladkovodní řasy a sušené bakteriální kultury.
Složení: kvasnice, řasa chlorela, směs bylin, Enterococcus faecium (NCIMB 11415)
150 g - 170,- Kč ks
350 g - 340,- Kč ks

Fitmin Sport                                                                                                         zátěž
Fitmin Sport Přípravek na podporu vysoké zátěže. Jako prevence celkového vyčerpání organismu při vysoké fyzické zátěži. Po celé období tréninku a výkonu.
Doplněk obsahuje látky nezbytné pro ochranu svalových tkání před zplodinami látkové výměny, které vznikají při vysokém výkonu. L-karnitin, Probiotika, B-komplex, ...
150 g - 170,- Kč ks
350 g - 340,- Kč ks

Fitmin Vitaregen                                                                                rekonvalescence
Fitmin Vitaregen Přípravek na podporu přirozených obranných a regeneračních systémů.
Při zvýšené zátěži organismu v důsledku onemocnění, podávání léků nebo po chirurgickém zákroku, po podávání antibiotik, preventivně jako regenerační prostředek.
6g/ 5-10kg hmotnosti, 10g /20-30kg hmotnosti
150 g - 170,- Kč ks
350 g - 350,- Kč ks

Fitmin Pro kosti                                                                   při nedostatku vápníku
Fitmin Minerální doplněk pro psy, určeno jako doplněk krmné dávky při nedostatku nebo zvýšené potřebě vápníku. Napomáhá při hojení zlomenin. Vyrovnává nedostatek vápníku bez nebezpečí předávkování fosforem.
150 g - 85,- Kč ks
450 g - 200,- Kč ks
125 tbl. - 190,- Kč ks

Fitmin Multivitamín dospělý pes                                                                   multivitamín
Fitmin Minerální doplněk pro dospělé psy všech plemen, pro březí a kojící feny, pro psy krmené klasickou stravou. Určeno k doplnění minerálních prvků a vitaminů.
150 g - 75,- Kč ks
450 g - 180,- Kč ks
125 tbl. - 200,- Kč ks

Fitmin Multivitamín štěně                                                                   multivitamín
Fitmin Minerální doplněk pro štěňata všech plemen, pro štěňata krmené klasickou stravou. Určeno k doplnění minerálních prvků a vitaminů.
150 g - 80,- Kč ks
450 g - 200,- Kč ks
125 tbl. - 210,- Kč ks

Created by Jindřich Nečas, W3C HTML 4.01 valid.