Úvod Artemis Terra Kontakt
Psi Kočky Hlodavci a drobní savci Koně Ptactvo Obchodní podmínky
Hledání


Akce

Ganule pro psy

Dobroty pro psy

Potřeby pro psy

Vitamíny pro psy

Váš košík
Chovatelske potreby Artemis terra Zkuste Firefox!
Pokuď se Vám neozveme do 24 hodin od odeslání objednávky, prosím kontaktujte nás na našem emailu artemisterra@seznam.cz. Děkujeme.
 
Šampony pro psyŠampon Greenfields s kondicionérem
Šampon Vhodný zejména pro delší srst. Má speciálně upravené pH, které je vhodné a přirozené pro kůži a srst. Srst po umytí rozzáří a ochrání před dalšími nepříznivými vlivy. Přídavek kondicionéru umožnuje snadné rozčesání srsti po koupeli.
250 ml - 190,- Kč ks
400 ml - 250,- Kč ks
5 l - 1800,- Kč ks

Šampon Greenfields s obsahem oleje z čajovníku - Tea Tree
Šampon Má dezinfekční a zklidnující účinky. Je vhodný na podrážděnou nebo velmi suchou kůži, kterou zklidní a zvlhčí ji. Při pravidelném použití bude zdravá nejen srst, ale i kůže zvířete. Vhodný např. po odblešení či po invazi klíšťaty jako přírodní desinfekce porušené kůže.
200 ml - 173,- Kč ks

Šampon Greenfields Březový
Šampon Obsahuje olej z březového dehtu, který se získává z břízy bílé. Březový olej obnovuje přirozenou vlhkost kůže, takže je vhodný pro psy se suchou kůží a s lupy. Zabraňuje opětovnému vysychání kůže a srsti a chrání ji tak před nepříznivými vlivy.
200 ml - 173,- Kč ks

Šampon Greenfields určený pro plemena s bílou barvou srsti
Šampon Šampon určený pro plemena s bílou barvou srsti podporuje přirozené bílé vybarvení a udržuje ho stálé. Barva srsti bude lesklá a zářivá.
200 ml - 190,- Kč ks

Šampon Greenfields pro drsnosrstá plemena
Šampon Speciální šampon pro drsnosrstá plemena obsahuje extrakt z jírovce, který udržuje srst pevnou a přirozeně tvrdou.
200 ml - 173,- Kč ks

Šampon Greenfields s Aloe Vera
Šampon Obsahuje výtažky z Aloe Vera a Citronellu, které zklidňují podrážděnou kůži a snižují svědivost. Vhodný pro zjemnění, hydrataci a čištění kůže a srsti. Po koupeli citronella navíc srst krásně provoní a odpudí nežádoucí parazity.
200 ml - 173,- Kč ks

Šampon Greenfields pro štěňata a kočky
Šampon Neobsahuje žádné parfémy ani barviva. Je velmi šetrný pro citlivou a jemnou kůži mláďat a zabraňuje vysoušení. Vhodný i pro psy a kočky s citlivou kůží. Tak jako ostatní Greenfields šampony nezpůsobuje podráždění očí.
200 ml - 173,- Kč ks

Šampon Greenfields pro štěně nebo kotě
Šampon Neobsahuje parfém. Je extrémně jemný pro citlivou srst a kůži. Je vhodný pro naučení dětí jak pečovat o svého mazlíka.
200 ml - 173,- Kč ks

Šampon Greenfields Sprey na cesty
Šampon Je unikátní výrobek, který umožňuje koupání psa bez použití vody. Je ideální na cestování a procházky. Spray se aplikuje na suchou srst a pomocí utěrky se následně vytře a vykartáčuje. Srst zůstane očištěná od prachu a špíny a zároveň srst rozjasní. Spray je bez parfemace. Abyste dosáhli ještě vyššího lesku a příjemné vůně, doporučujeme následně aplikovat Greenfields parfém pro psy.
75 ml - 200,- Kč ks
250 ml - 315,- Kč ks

Greenfields Bezoplachový kondicionér sprey
Šampon Bezoplachový kondicionér pro psy ve spreji s výtažky z heřmánku je vhodný pro rozčesání dlouhosrstých plemen psů. Neobsahuje parfém. Není nutné oplachovat.
250 ml - 200,- Kč ks

Šampon Sergeants Oatmeal
Šampon Sergeants Medicated Speciální šampón proti svědění s výtažkem z Awapuhi. Šampón zvlhčuje a zjemňuje suchou kůži. Odstraňuje minerální usazeniny.
645 ml - 200,- Kč ks

Šampon Sergeants Puppy
Šampon Sergeants Puppy Jemný šampón vytvořený speciálně pro štěňata a psy s citlivou kůží - jemný jako dětský šampón. Silný čistící efekt zdůrazňující přirozený lesk srsti.  Pro zjemnění srsti a snadné rozčesávání.
645 ml - 200,- Kč ks

Šampon Sergeants Dog
Šampon Sergeants Dog Šampón pro psy s hlubokým čistícím efektem a s vůní bylin. Šampón obsahuje speciální kondicionér, který zvyšuje lesk a kvalitu srsti. Snadná úprava.
645 ml - 200,- Kč ks

Šampon Sergeants Hi-White
Šampon Sergeants Hi-White Speciální šampón pro péči o světlou srst. Šampón zvýrazňuje a zjasňuje bílou barvu srsti. Zvýrazňuje světlé barvy u všech typů srsti. Zabraňuje vysychání srsti a tlumí nepříjemný zápach ze srsti.
645 ml - 200,- Kč ks

Šampon Gottlieb pro štěňata
Šampon Gottlieb pro štěňata  Obsahuje norkový olej, který chrání srst před zamaštěním a provlhnutím. Štěně do půl roku věku nemá plně vyvinutou termoregulaci. Koupání celého povrchu těla, není - li nutné, neprovádějte. Zaměřte se jen na bříško a nožky. Po koupeli štěně dobře vysušte a držte v teple. Zabráníte tak prochladnutí.
300 ml - 100,- Kč ks

Šampon Gottlieb norkový se sírou
Šampon Gottlieb norkový se sírou  Vhodný pro všechna plemena psů. Používá se jako doplňková léčba v případě výskytu ekzémů nebo jiných kožních komplikací (drobných zánětů ...
300 ml - 100,- Kč ks

Šampon Gottlieb norkový vaječný
Šampon Gottlieb norkový vaječný  Norkový olej chrání srst před zamaštěním a provlhnutím, vejce příznivě ovlivňují její hustotu a lesk.
300 ml - 100,- Kč ks

Šampon Gottlieb smrkový
Šampon Gottlieb smrkový  Ideální pro suchou pokožku, s norkovým olejem.
300 ml - 100,- Kč ks

Šampon Gottlieb Yorkshire
Šampon Gottlieb Yorkshire  S norkovým olejem, který usnadňuje rozčesání srsti.
300 ml - 100,- Kč ks

Created by Jindřich Nečas, W3C HTML 4.01 valid.