Úvod Artemis Terra Kontakt
Psi Kočky Hlodavci a drobní savci Koně Ptactvo Obchodní podmínky
Hledání


Akce

Ganule pro psy

Dobroty pro psy

Potřeby pro psy

Vitamíny pro psy

Váš košík
Chovatelske potreby Artemis terra Zkuste Firefox!
Pokuď se Vám neozveme do 24 hodin od odeslání objednávky, prosím kontaktujte nás na našem emailu artemisterra@seznam.cz. Děkujeme.
 
Proformance Maintenance Chicken & Rice 15 kg

Proformance Maintenance Chicken & Rice
Kompletní a vyvážená výživa. Pro málo aktivní dospělé psy nebo pro dospělé psy s nadváhou.
Složení krmiva Proformance Chicken & Rice Maintenance je specificky určeno k podpoře celoživotního zdraví a ideální váhy středně aktivních dospělých psů. Naše kuřata pochází z potravinářských chovů a nejsou jim podávána žádná antibiotika ani hormony. Naše obilniny neobsahují herbicidy a jsou denně čerstvě namlety v našem závodě. Žádné krmivo Proformance neobsahuje umělé konzervační přípravky, barviva ani aroma.
  • Vyvážená úroveň mastných kyselin Omega 3 a 6 pro zdravou kůži a srst
  • Přírodní moučka z mořských živočichů a drůbeží chrupavky podporující zdravé kostní klouby a chrupavky
  • Přírodní prebiotika, probiotika a trávicí enzymy pro dobré zažívání
  • Antioxidanty podporující zdravý imunitní systém
  • Přírodní zapouzdřené mořské řasy (kelp) s vitamíny se zachovanou účinností
Krmivo Chicken & Rice Maintenance pro dospělé aktivní psy obsahuje další prospěšné složky včetně hrachu, vojtěšky, hlubinných mořských řas (kelp), kořene čekanky, juky, L-karnitinu a přírodních trávicích enzymů.

SLOŽENÍ: kuřecí maso, neloupaná rýže, pivovarská rýže, mletá kukuřice, kukuřičná moučka, vyloužené cukrovarské řízky, drůbeží tuk (konzervovaný směsí tokoferolů), kukuřičný gluten, přírodní kuřecí aroma, lněné semínko, sušená vejce, pivovarské kvasnice, sůl, uhličitan vápenatý, vojtěška, hrách, kelp, kořen čekanky, moučka z mořských živočichů, drůbeží chrupavky, yucca shidigera, L-karnitin, lactobacillus casei, enterococcus faecium, vitamíny a minerály.

DEKLAROVANÉ JAKOSTNÍ ZNAKY: protein 22,0 %, tuk 12,2 %, vláknina 3,0 %, vlhkost 8,5 %, vápník 1,0 %, fosfor 0,8 %, sodík 0,3 %. Na kg: vitamín A 12 000 MJ, vitamín C 33 mg, vitamín D3 900 MJ, vitamín E 200 MJ, měď 15,0 mg, L-karnitin 25 mg, Poměr omega 6/3: 7:1. Obsahuje antioxidant povolený v EU: směs tokoferolů.

Omega-Pro: Pro výbornou kondici kůže a srsti. Vyvážené hladiny omega 3 a omega 6 nenasycených mastných kyselin snižují riziko zánětlivých změn na kůži.
Pro-Nexus: Pro zdraví kostí, kloubů a chrupavek. Optimální hladiny glukosaminu a chondroitinu podporují zdravý rozvoj kostí, kloubů a chrupavek.
Vita-Pro: Systém přírodních vitamínů. Přírodní kelp získaný z čistých a chladných vod oceánu zajišťuje účinnou formu zapouzdření vitamínů, která je chrání před znehodnocením. Sekvestrované mikroprvky zajišťují maximální využitelnost pro organismus
Digesti-Pro: Systém pro zdravé trávení a pro snížení zápachu. Vysoce stravitelné kuřecí proteiny a tuky. Kvalitní vláknina z cukrovarských řízků a kořene čekanky, které snižují plynatost. Yuca Schiodigera snižuje zápach.
Oxi-Pro: Přírodní posílení imunitního systému. Obsahuje zvýšené hladiny antioxidantů, selenu, luteinu a vitaminu E.
15 kg - 1.400,- Kč ks
maintenanceakce na krmivo ProFormance:
nad 3.500,- Kč = 3%
nad 5.000,- Kč = 5%

Sleva se Vám bohužel nezobrazí v ceně internetové objednávky, ale při placení Vám ji odečteme. Ceny jsou uvedeny bez slevy.
akce 30 kg za skvělé ceny + dárek zdarma!!!
akce k 15 kg balení dárek zdarma!!
akce doprava zdarma 15 kg a 30 kg balení krmiva ProFormance s dopravou zdarma!!

Created by Jindřich Nečas, W3C HTML 4.01 valid.