Úvod Artemis Terra Kontakt
Psi Kočky Hlodavci a drobní savci Koně Ptactvo Obchodní podmínky
Hledání


Akce

Ganule pro psy

Dobroty pro psy

Potřeby pro psy

Vitamíny pro psy

Váš košík
Chovatelske potreby Artemis terra Zkuste Firefox!
Pokuď se Vám neozveme do 24 hodin od odeslání objednávky, prosím kontaktujte nás na našem emailu artemisterra@seznam.cz. Děkujeme.
 
Mléko pro štěňata

Beaphar Puppy Milk
mleko Mléčná náhrada - doplňkové krmivo pro štěňata od narození do 35 dnů stáří; z vysoce hodnotných přírodních surovin nahrazujících látky obsažené v mateřském mléce.
500 g - 410,- Kč ks
200 g - 225,- Kč ks

Bosch Mléko 30/25
mleko Sušené nahrážkové mléko v prášku přizpůsobené svým složením mateřskému mléku kojící feny. Řešení také pro umělý odchov štěňat bez matky či podpoření tvorby mléka feny při její nízké mléčnosti. Možné použití také při odstavu štěňat při přechodu na pevnou stravu. Výborně rozpustné.
2 kg - 540,- Kč ks

Fitmin Mléko 25/23
mleko Instantní mléko pro nejmenší štěňata je speciálně určeno pro náhradu nebo doplnění mateřského mléka (ztráta mléka po císařském řezu, zánět mléčné žlázy, velký vrh apod.). Svou unikátní recepturou s vysokým obsahem mléčných bílkovin, vitamínů a minerálů zabezpečuje správný a bezproblémový růst štěňat.
2 kg - 900,- Kč ks
400 g - 215,- Kč ks

Milac Mléko
mleko Krmné mléko pro štěňata, koťata, selata a telata.
1 kg - 90,- Kč ks

Royal Canine Mléko
mleko Náhražka mateřského mléka pro štěňata, určeno pro podávání od narození do odstavení (asi ve 3 týdnech věku) jako přídavek nebo úplná náhražka.
2 kg - 1500,- Kč ks
400g - 480,- Kč ks
300g - 380,- Kč ks

Created by Jindřich Nečas, W3C HTML 4.01 valid.