Úvod Artemis Terra Kontakt
Psi Kočky Hlodavci a drobní savci Koně Ptactvo Obchodní podmínky
Hledání


Akce

Ganule pro psy

Dobroty pro psy

Potřeby pro psy

Vitamíny pro psy

Váš košík
Chovatelske potreby Artemis terra Zkuste Firefox!
Pokuď se Vám neozveme do 24 hodin od odeslání objednávky, prosím kontaktujte nás na našem emailu artemisterra@seznam.cz. Děkujeme.
 
EminentPoznatky v oblasti výživy se vyvíjí v souladu se společenskými trendy. Dnešní životní styl klade velký důraz na podporu zdraví. Nová chovatelská řada prémiových krmiv se speciálními surovinami je koncipována tak, aby pomáhala zajišťovat optimální kondici a zdraví zvířete.

Plemena psů mají v závislosti na velikosti odlišné požadavky na výživu. Této skutečnosti jsou přizpůsobeny receptury jednotlivých krmiv Eminent, které plně pokrývají specifické potřeby organismu v jednotlivých stádiích života. Krmiva Eminent obsahují speciální suroviny jako kokosový olej a řepnou dužninu, které pozitivně ovlivňují funkci trávicího traktu. Kvalitní kuřecí a rybí maso jsou vynikající zdroje bílkovin a prospívají kondici zvířete, přídavky esenciálních aminokyselin zejména lyzinu a methioninu působí na tvorbu a funkci svalů. Speciální přídavky včetně dvaceti mikroprvků a vitamínů podporují optimální kondici organismu a pomáhají udržovat dobré zdraví až do vyššího věku.
Krmiva Eminent neobsahují hovězí a vepřové maso, sóju, geneticky modifikované suroviny, chemická barviva ani konzervanty. Jsou konzervována pomocí účinků vitamínů E a C.

Eminent Adult 26/15
Eminent Adult Pro dospělé psy, včetně vyšší aktivity malých a středních plemen psů.
Kuřecí maso (27 %), kukuřice, rýže, ostatní obiloviny, drůbeží tuk (5 %), esenciální aminokyseliny (lyzin a methionin), kokosový olej, lněné semínko, řepná dužnina, mannanoligosacharidy (MOS), komplex vitamínů a mikroprvků, chelát zinku a selenu, L-karnitin.
15 kg - 800,- Kč ks
3 kg - 200,- Kč ks

Eminent Adult Large Breed 25/13
Eminent Adult Large Breed Pro dospělé psy velkých a obřích plemen.
Kuřecí maso (27 %), kukuřice, rýže, ostatní obiloviny, drůbeží tuk (5 %), esenciální aminokyseliny (lyzin a methionin), kokosový olej, lněné semínko, řepná dužnina, mannanoligosacharidy (MOS), komplex vitamínů a mikroprvků, chelát zinku a selenu, L-karnitin.
15 kg - 810,- Kč ks
3 kg - 205,- Kč ks

Eminent Puppy 30/17
Eminent Puppy Pro březí a kojící feny a štěňata malých a středních plemen
Kuřecí maso (31 %), kukuřice, rýže, ostatní obiloviny, drůbeží tuk (8 %), rybí maso, esenciální aminokyseliny (lyzin a methionin), kokosový olej, rybí tuk, lněné semínko, řepná dužnina, mannanoligosacharidy (MOS), komplex vitamínů a mikroprvků, chelát zinku a selenu.
15 kg - 840,- Kč ks
3 kg - 215,- Kč ks

Eminent Puppy Large Breed 28/14
Eminent Puppy Large Breed Pro růst štěňat velkých a obřích plemen.
Kuřecí maso (28 %), kukuřice, rýže, ostatní obiloviny, drůbeží tuk (4,5 %), rybí maso, esenciální aminokyseliny (lyzin a methionin), kokosový olej, rybí tuk, lněné semínko, řepná dužnina, mannanoligosacharidy (MOS), komplex vitamínů a mikroprvků, chelát manganu, zinku a selenu, chondroitin a glukosamin.
15 kg - 860,- Kč ks
3 kg - 220,- Kč ks

Eminent Senior/Light 19/8
Eminent Senior/Light Pro psi v pozdějším věku a psi se sklony k nadváze.
Kuřecí maso (19 %), kukuřice, rýže, ostatní obiloviny, drůbeží tuk, esenciální aminokyseliny (lyzin a methionin), kokosový olej, rybí tuk, lněné semínko, řepná dužnina (2 %), mannanoligosacharidy (MOS), komplex vitamínů a mikroprvků, chelát manganu, zinku a selenu, chondroitin a glukosamin, konjugovaná kyselina linolová (CLA), L-karnitin.
15 kg - 840,- Kč ks
3 kg - 215,- Kč ks

Eminent Sensitive 23/15
Eminent Sensitive Krmivo je určeno pro psy se zvýšenou citlivostí na krmivo, pro alergické psy nebo při průjmových potížíc.
Kuřecí maso, kukuřice, rýže, drůbeží tuk, esenciální aminokyseliny (lyzin a methionin), řepná dužnina, komplex vitamínů a mikroprvků, chelát zinku a mědi.
15 kg - 1.015,- Kč ks
3 kg - 260,- Kč ks

Eminent Lamb 26/14
Eminent Sensitive Krmivo je určeno pro psy se zvýšenou citlivostí na krmivo.
Jehněčí maso, kukuřice, rýže, drůbeží tuk, esenciální aminokyseliny (lyzin a methionin), kokosový olej, rybí tuk, mannanoligosacharidy (MOS), komplex vitamínů a mikroprvků, chelát zinku, manganu a selenu, chondroitin a glukosamin, Yucca schidigera, L-karnitin.
15 kg - 1.000,- Kč ks
3 kg - 250,- Kč ks

Eminent Energy 31/22
Eminent Energy Receptura krmiva je speciálně vytvořena s ohledem na vysokou fyzickou zátěž.
Kuřecí maso, kukuřice, rýže, drůbeží tuk, rybí maso (losos), esenciální aminokyseliny (lyzin a methionin), řepná dužnina, kvasnice, fruktooligosacharidy (výtažek z čekanky), extrakt z novozélandské slávky, kompex vitamínů a mikroprvků, chelát zinku a mědi.
15 kg - 1.090,- Kč ks

Created by Jindřich Nečas, W3C HTML 4.01 valid.