Úvod Artemis Terra Kontakt
Psi Kočky Hlodavci a drobní savci Koně Ptactvo Obchodní podmínky
Hledání


Akce

Ganule pro psy

Dobroty pro psy

Potřeby pro psy

Vitamíny pro psy

Váš košík
Chovatelske potreby Artemis terra Zkuste Firefox!
Pokuď se Vám neozveme do 24 hodin od odeslání objednávky, prosím kontaktujte nás na našem emailu artemisterra@seznam.cz. Děkujeme.
 
Bosch


Bosch Energy Extra
Bosch Energy Extra  Speciální vysokoenergetické kompletní a plnohodnotné krmivo s velmi vysokou koncentrací výživných látek určené pro psy, na které jsou kladeny extrémně vysoké nároky vzhledem k jejich pracovnímu zatížení a nasazení.
15 kg - 1.120,- Kč ks

Bosch Active
Bosch Active  Plnohodnotné a kompletní krmivo pro psa ve vysokém pracovním zatížení, ze surovin zaručující rychlou a trvalou výkonostní pohotovost psa i při dlouhodobých fázích jeho výcviku a tréninku.
15 kg - 930,- Kč ks
3 kg - 260,- Kč ks

Bosch Adult
Bosch Adult  Vyvážené plnohodnotné a kompletní krmivo pro psa v běžném životě a zátěži, které je určeno např.pro takové psy, kteří doprovázejí svého majitele na denních procházkách.
15 kg - 900,- Kč ks
3 kg - 240,- Kč ks

Bosch Adult Maxi
Bosch Adult Maxi Kompletní, vyvážené a plnohodnotné krmivo, které je určeno pro dospělé psy v normálním životě a fyzickém zatížení a zejména pro psy velkých plemen.
15 kg - 940,- Kč ks
3 kg - 260,- Kč ks

Bosch Adult Menue
Bosch Adult Menue  Vyvážená směs masových a zeleninových kroket s podílem upravených obilných vloček obohacené bylinnou směsí z velmi pečlivě vybraných prvotřídních komponent.
15 kg - 915,- Kč ks

Bosch Adult Mini
holisitc   Plnohodnotné, vyvážené a kompletní krmivo pro psy malých plemen, kteří jsou často velmi vybíraví. Vynikající chuť, výživné a lehce stravitelné ve formě malých kroket.
3 kg - 300,- Kč ks

Bosch Adult Mini Lamb
holisitc   Plnohodnotné, vyvážené a kompletní krmivo pro psy malých plemen s jehněčím masem.
15 kg - 1.015,- Kč ks

Bosch Junior Maxi
Bosch Junior Maxi  Speciální, plnohodnotné a komletní krmivo, které je svým složením a zaměřením zvláště vhodné pro štěňata velkých a velmi velkých plemen. Má částečně snížený obsah bílkovin i energie a podporuje tak jejich pozvolnější a rovnoměrnější vývoj.
15 kg - 1.035,- Kč ks
3 kg - 300,- Kč ks

Bosch Junior Mini
Bosch Junior Small  Plnohodnotné a komletní krmivo svým složením a zaměřením určené zejména pro rostoucí štěňata malých a středně velkých plemen (v dospělosti dosahující do 30kg živé hmotnosti).
15 kg - 1065,- Kč ks
3 kg - 300,- Kč ks

Bosch Premium Menue
Bosch Premium Menue  Vyvážená směs masových a zeleninových kroket s podílem upravených obilných vloček obohacené bylinnou směsí z velmi pečlivě vybraných prvotřídních komponent
15 kg - 1000,- Kč ks

Bosch Puppy
Bosch Puppy Starter  Plnohodnotné krmivo pro dokrmování štěňat a postupný návyk na pevnou stravu od 3. týdne věku až do období přechodu na krmiva pro rostoucí štěňata s vysokým podílem drůbeží bílkoviny, vajec a rýže. Krmivo je před podáním nutné nechat nabobtnat v teplé vodě nebo v mléčné nahrážce určené pro přikrmování štěňat.
7,5 kg - 600,- Kč ks

Bosch Reproduction
Bosch Reproduction  Krmivo přizpůsobené svým složením pro březí a kojící feny všech plemen.
15 kg - 920,- Kč ks

Bosch Fish
Bosch Fish  Vyvážené plnohodnotné a kompletní krmivo ryba a brambor.
15 kg - 990,- Kč ks

Bosch Lamb
Bosch Lamb  Vyvážené plnohodnotné a kompletní krmivo jehněčí s rýží.
15 kg - 930,- Kč ks
3 kg - 260,- Kč ks

Bosch Light
Bosch Light   Plnohodnotné, vyvážené a kompletní krmivo pro psy s nadváhou.
12,5 kg - 830,- Kč ks
2,5 kg - 205,- Kč ks

Created by Jindřich Nečas, W3C HTML 4.01 valid.