Úvod Artemis Terra Kontakt
Psi Kočky Hlodavci a drobní savci Koně Ptactvo Obchodní podmínky
Hledání


Akce

Ganule pro psy

Dobroty pro psy

Potřeby pro psy

Vitamíny pro psy

Váš košík
Chovatelske potreby Artemis terra Zkuste Firefox!
Pokuď se Vám neozveme do 24 hodin od odeslání objednávky, prosím kontaktujte nás na našem emailu artemisterra@seznam.cz. Děkujeme.
 
Dobroty pro psy

Kronch LACHS-SNACK 50%
kronch Kronch Lachs-Snack je zvláštní lahůdka pro psy obsahující z 50 % čistého lososa. Váš pes tak dostává něco zvláštního a zároveň něco zdravého. Kronch Lachs-Snack vytváří velmi lesklou srst.
175 g - 75,- Kč ks
800 g - 190,- Kč ks

Kronch LAKSE 85%
kronch Kronch LAKSE je skutečným luxusním pamlskem pro psy. Skládá se ze 100 % z ryb a je tak opravdovou lahůdkou pro psy. Vyrábí se s minimálním podílem 85 % lososa. Váš pes tak dostane zdravou, lesklou srst. Obsahuje pouze výživné látky a vyrábí se bez použití umělých barviv a chuťových přísad, resp. bez bílkovinných náhrad.
175 g - 75,- Kč ks
800 g - 200,- Kč ks

Eukanuba Healthy Extras 700 g
Eukanuba Healthy Extras Eukanuba Healthy Extras Eukanuba Healthy Extras podporují celkové tělesné zdraví a jsou to první keksy, které jsou šité na míru věku psa, velikosti plemene a životnímu stylu psa. Vital Health System obsažený v keksech naplňuje 6 nezbytných tělesných funkcí psa (kosti a svaly, vitální orgány, kůže a srst, zažívání, zuby a dásně, mysl a smysly) a Váš pes bude milovat jejich vynikající chuť. Neobsahují umělá barviva a dochucovadla.
Puppy - 215,- Kč ks
Adult - 215,- Kč ks
Mature - 215,- Kč ks

Purina Pro Plan Biscuits 400 g
Purina Pro Plan Biscuits Purina Pro Plan Biscuits Delikátní a výživné PRO PLAN Biscuits obsahují všechny bílkoviny, tuky, minerály a stopové prvky, které váš pes potřebuje. Díky unikátním tvrdým, křupavým sušenkám s abrazivní strukturou pomáhají PRO PLAN Biscuits zpomalit tvorbu zubního kamene a udržovat tak čisté, zdravé zuby a svěží dech.
Salmon - 110,- Kč ks
Chicken - 110,- Kč ks
Lamb - 110,- Kč ks
Light - 110,- Kč ks

Purina Pro Plan Dental ProBar 150 g
Purina Pro Plan Prokazatelně snižuje tvorbu zubního kamene o 45% a zároveň osvěžuje dech. Nové žvýkací tyčinky Dental ProBar značky PRO PLAN mají speciální poddajnou, gumovou strukturu, díky níž snižují tvorbu zubního plaku a kamene a současně masírují dásně. Dospělým psům střední velikosti podávajte 1 tyčinku denně. Velikost balení: 150g (5 tyčinek)
80,- Kč ks

Bosch Biscuit 1 kg
bosh Bosch Cake - Doplňkové krmivo ve tvaru koláčků, díky své tvrdosti procvičuje žvýkací svalstvo a čelisti, masíruje dásně a čistí chrup psa. Vhodné jako odměna.
Bosch Biscuits Lamb and Rice - Doplňkové krmivo pro psy - jehněčí.
Cake - 90,- Kč ks
Lamb - 90,- Kč ks


Dibaq Crazy Rings 1,5 kg
dibaq Kompletní polovlhké extrudované krmivo pro psy - podávané předvším jako pamlsek. Obsahuje vlákninu z citrusových plodů, cukrovarské řízky.
Obiloviny, maso a výrobky živočišného původu, cukry, vedlejší výrobky rostliného původu, oleje a tuky, minerální látky, s barvivem, s antioxidantem, konzervováno (doplňkové látky ES)
Po otevření je vhodné přesypat granule do uzavřené dózy.
* na objednání delší doba dodání
1,5 kg - 160,- Kč ks

Frolic s hovězím, zeleninou a obilovinami
frolic Měkká pochoutka pro psa s hovězím masem, zeleninou a obilovinami.
Obiloviny, maso a výrobky živočišného původu, bílkovinné extrakty rostl. původu, oleje a tuky, zelenina, minerální látky, vitamíny A, D3, E.
Po otevření je vhodné přesypat granule do uzavřené dózy.
0,5 kg - 70,- Kč ks
2 kg - 215,- Kč ks
4 kg - 355,- Kč ks

Created by Jindřich Nečas, W3C HTML 4.01 valid.