Úvod Artemis Terra Kontakt
Psi Kočky Hlodavci a drobní savci Koně Ptactvo Obchodní podmínky
Hledání


Akce

Ganule pro psy

Dobroty pro psy

Potřeby pro psy

Vitamíny pro psy

Váš košík
Chovatelske potreby Artemis terra Zkuste Firefox!
Pokuď se Vám neozveme do 24 hodin od odeslání objednávky, prosím kontaktujte nás na našem emailu artemisterra@seznam.cz. Děkujeme.
 
Antiparazika pro psy

Spot on Green Sergeant´s
spot on Sergeant´s Repelentní pipety založené na účinku přírodní substance - geraniolu. Odpuzují klíšťata a blechy. Aplikujte celý obsah pipety na kůži na zádech mezi lopatkami. Účinkuje 3-6 týdnů v závislosti na typu kůže. Aplikaci opakujte v případě nového výskytu parazitů, nejdříve však za 7 dní. Neaplikujte na mokrou srst, účinnost se tak může zkrátit. Nepoužívejte u štěňat mladších 4 měsíců. Zabraňte kontaktu s prsty. Balení: do 30 kg 3 pipety, nad 30 kg 4 pipety (aplikace 2ks).
3x do 12 kg - 495,- Kč ks
3x 12-30 kg - 510,- Kč ks
4x nad 30 kg - 535,- Kč ks

Antiparazitární obojek Sergeant´s Green
obojek Sergeant´s Obojek je založen na účinku přírodní aktivní substance, jejíž použití pro tento účel je zcela inovativní. Neobsahuje žádný chemický insekticid. Testy prokázaly, že účinnost této přírodní látky je minimálně stejně vysoká jako účinnost běžného insekticidu používaného proti blechám a klíšťatům. Měňte obojek každé 4 měsíce.
60 cm - 230,- Kč ks

Antiparazitární sprey Sergeant´s Green
sprey Sergeant´s Repelentní sprej pro psy. Založený na účinku přírodní substance - geraniolu. Aplikujte sprej na tělo zvířete při současném kartáčování srsti proti směru růstu. Poté nechte zaschnout bez otírání nebo vysušení. Opakovaně použijte při novém výskytu parazitů, nejdříve však za 7 dní. Nerozprašujte v blízkosti očí a sliznic zvířete. Nepoužívejte u štěňat mladších 4 měsíců.
250 ml - 380,- Kč ks

Antiparazitární obojek Sergeant´s Dual
obojek Sergeant´s Antiparazitární obojek pro psy, hubí ektoparazity, především blechy a klíšťata po dobu 6 měsíců po aplikaci. Obojek je jedinečný dvojí ochranou - spodní strana obojku učinkuje jako pudr, vrchní strana obojku účinkuje jako sprey. Obojek je odolný proti vodě, účinkuje při pohybu i v klidu. Obojek s vůní vanilky.  
66 cm - 380,- Kč ks
60 cm - 340,- Kč ks
34 cm - 310,- Kč ks

Antiparazitární obojek Scalibor Protectorband
obojek Scalibor Antiparazitární obojek pro psy, chrání před klíšťaty, blechami a komáry,účinnost až 6 měsíců, voděodolný, bez zápachu, vhodný pro štěňata od 7 týdnů.
65 cm - 475,- Kč ks
48 cm - 435,- Kč ks


Antiparazitární známka Aroma Pet 2 ks
známka Aroma Pet Plastová známka určená k trvalému nošení. Vybalte známku z blistru a zavěste psovi na obojek. Maximální účinnost jedné známky je 4 týdny. V balení jsou 2 nezávisle zabalené kusy.
Známka je napuštěna směsí 100% přírodních olejů v "antiparazitární směsi ". Obsahuje olej máty peprné, voňatky citronely a australského čajovníku.
230,- Kč ks

Repelentní Fit-on medailon pro psy 4 ks
repelent FIT-ON proti klíšťatúm, blechám, komárům a mouchám. Medailonek je vyroben ze dvou polymerů, přičemž jeden uvolňuje aktivní látku rychle, druhý pomalu. Plastový medailon s repelentním účinkem, přírodní účinné látky (geraniol). Spojení účinku obojku a spot-on, kompatibilní s většinou obojků. Účinkuje 2-3 týdny, balení po 4 ks. Možná kombinace s chemickou ochranou i jako ochrana jediná. Šetrný k životnímu prostředí.
250,- Kč ks

Sergeant's Skip Flea and Tick šampón dog 532ml
sampon Gold Vysoce účinný antiparazitní šampón pro psy a štěňata. Hubí ektoparazity, především blechy a klíšťata po dobu 10ti dnů po aplikaci. Složení šampónu má hluboký čistící efekt - obsahuje speciální kondicionér, který zvyšuje lesk a kvalitu srsti a usnadňuje rozčesávání. Šampón s vůní dětského pudru. Pro štěňata od 3 měsíců. 
* Na objednávku, delší doba dodání.
*532 ml - 300,- Kč ks

Sergeant's Gold šampon for dogs 354 ml
sampon Gold Luxusní, vysoce účinný antiparazitní šampón pro psy a štěňata. Šampón sterilizuje živé blechy a klíšťata a likviduje jejich vajíčka po dobu 30ti dnů. Hubí dospělé ektoparazity, především blechy a klíšťata po dobu 10ti dnů po aplikaci. Složení šampónu má hluboký čistící efekt - obsahuje speciální kondicionér zvyšující lesk a kvalitu srsti a usnadňující rozčesávání. Šampón s vůní dětského pudru. Pro štěňata od 6 měsíců. 
* Na objednávku, delší doba dodání.
*354 ml - 350,- Kč ks

Antiparazitární šampon Proficare
Antiparazitární šampon Antiparazitární šampon Proficare s Tea Tree.
300 ml - 95,- Kč ks

Antiparazitární šampon Dibaq
Antiparazitární šampon Šampon je vhodný pro ošetření srsti v případě silného napadení, před použitím antiparazitního obojku apod. Působí na klíšťata a blechy. Použití je jednorázové.
*200 ml - 60,- Kč ks


Created by Jindřich Nečas, W3C HTML 4.01 valid.